Hakkımızda

 

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz belirti.net sitesinde, çok sayıdaki sağlık problemleri, belirtileri, nedenleri, korunma yolları, tanıları ve tedavileri hakkında ayrıntılı bilgiler veriyoruz. Birçok başarılı projeye imza atan ve internetteki bilgi kirliliğinin önüne geçmeyi hedefleyen ekibimiz, hayata geçirdiği bu yeni projede de sağlık konularında ihtiyacı olan bilgileri saf bilgi içeriği şeklinde sunan bir siteden almak isteyen kişilere en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Benzer sitelerden farklı olarak para kazanma amacıyla kurulmayan ve öncelikli hedefi İnternet kullanıcılarına doğru bilgileri sunmak olan belirti.net web sitesinin SEO çalışmaları Can Cankıran tarafından yönetilmektedir. Sitemizde gördüğünüz bütün içeriklerin oluşturulması ve geliştirilmesi uzman yazar Fatih Arıkan tarafından sağlanmaktadır.

Misyon olarak belirlediğimiz hedef,  internetteki sağlık alanında bilgi karmaşasına son verecek olan bir site hazırlamak, önümüzdeki yıllar içinde farklı alanlarda hizmet vermek üzere kurulacak olan web sitelerine örnek olmaktır.

Vizyon olarak belirlediğimiz ve yukarıdaki misyona uygun olan hedefimiz ise, sağlık alanında yenilikçi ama sorumlu bir yaklaşım tarzıyla hazırlanan geniş bilgi havuzunu oluşturmak, kısa ve uzun vadede tüm İnternet kullanıcıları ve site editörleri tarafından referans alınan, yararlanılan bir kaynak haline gelmektir.

Sitemizde sunduğumuz ‘belirti makaleleri’, saf ve özgün bilgi vermeyi alışkanlık haline getiren, konularında uzman olan ya da araştırmacı kimliği öne çıkan yazarlarımız tarafından hazırlanmaktadır.

Sitemizde incelediğiniz makalelerden maksimum yararı elde etmenizi, gelecekte ve gerekli olduğunda sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan bilgilere kolay bir şekilde ulaşmanızı umuyoruz.