İstanbul’da Hipnoterapi Merkezleri

Hipnoterapi.com 2002 yılında ortaya çıkmıştır ve Türkiye’de birçok insanın sorunlarına çözüm bulmuştur. Çözüm bulduğu şeyler sadece problemler üzerinde olmakla kalmayıp kişisel gelişim alanında da, iş alanında da veya spor hayatı, akademik yaşantı gibi birçok durum üzerinde daha performanslı bir yaşam için çözümler yaratır. Ayda 2 grup eğitimi bulunmakta ve birçok kurumda kişisel gelişim adına konferanslar düzenlenmektedir. Sahip olduğu 5 kişilik uzman kadroyla iletişime geçip hipnoterapi hizmetlerinden faydalanarak siz de fark yaratabilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Değişim Hipnoterapi

Merkez İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır ve Pazar günleri hariç her gün hizmet vermektedir. Tayfun Şahin alanın en iyi isimlerinden birisidir ve Değişim Hipnoterapi ile çalışmaktadır. Tayfun Şahin felsefe bölümünden mezundur ve sonrasında uygulamalı psikoloji alanında yüksek lisansını yapmıştır. Dr. Mehdi Fathi ve Dr. Butler gibi hipnoterapi alanında ilk akla gelen isimlerden olan kişilerden eğitimler aldı. 2002 senesinden beri de bu alandaki çalışmalarına devam etmekte. Merkez adresi, Kartaltepe Mahallesi İncirli Caddesi Yeşil Adalı Sokak A Blok no:2 D:4 Bakırköy’dür. 0 212 572 07 19 da sabit numarasıdır. Sabit numaranın yanı sıra 0 505 988 76 42 ve 0 538 048 40 89 numaralarından da ulaşabilirsiniz. Var olan hipnoterapi merkezleri arasında bu kurum en popüler olanlarındandır.

Değişim Hipnoterapi’nin Yardımcı Olduğu Alanlar

Firma hipnoterapi merkezleri İstanbul bünyesinde yer almaktadır ve çok çeşitli problemlerin çözülmesi yönteminde hizmet vermektedir. Akademik konularda üretim sıkıntısı çeken kişiler bu merkeze başvurabilmektedir. Akademinin yanı sıra depresyon, kilo verme, fobiler, stres ve kaygıyla alakalı bozukluklar, bilim ve sanat, bağımlılık, avukatlık, cerrahi, ağrısız doğum, hukuk, yaratıcılığı arttırma gibi kazanımları firmada elde etmek de mümkün. Ayrıca buna dair eğitim alma şansınız da mevcut. Değişim hipnoterapi merkezinden randevu almak için hipnoterapi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hypnot İstanbul

İstanbul hipnoterapi merkezleri içerisinde yer alan bir diğer firma ise Hypnot İstanbul’dur. Adresi Nispetiye Mahallesi, Zeytinoğlu Caddesi, Arzu1 Apartmanı, No:2 Daire:22’dir. Akmerkez Etiler Kapısı’nın tam karşısında bulunan firma, hipnoz eğitimi vermektedir. Bu amaçla birçok çeşitli seminer ve etkinlik düzenliyorlar. Son zamanlarda kendi kendine hipnoz eğitimi gibi bir opsiyon da programa eklendi. Başta İstanbul olmak üzere İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya’da da kurslar mevcuttur. Bu kurslardan herhangi birine katılmak için öncelikle randevu almanız gerekiyor. Bu eğitimleri aldıktan sonra bu alana dair uzman olmak için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Eğitim ücretleri ve eğitimlerin içerikleri hakkında bilgi almak isterseniz de resmi sitede bilgiler mevcut.

Trans Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

Hipnoterapi merkezleri dendiği zaman İstanbul’da mevcut bir diğer alternatif firma ise Trans Eğitim Merkezi’dir. Adresi Teşvikiye Mahallesi, Güzelbahçe Sokak, Tuğrul Apartmanı, No:33 Kat 6 D:15’dir. İstanbul Nişantaşı’nda yer almaktadır. Uzman klinik psikolog olan Mehmet Başkak tarafından hizmet verilmektedir. Seanslar genel olarak korkuları yenme, cinsel problemlerden kurtulma, huzurlu birliktelik, denge ve uyum, duyguları yönetebilme, sigarayı bırakma, spor motivasyonu, hızlı öğrenme, verimli ders çalışma gibi konular üzerinde olmaktadır. Ayrıca bireysel destek seansları ve bilimsel trans teknikleri eğitimi de mevcuttur.

Makalede İstanbul’da hizmet veren başlıca hipnoterapi merkezlerinden bahsetmiş bulunduk. Ancak bu bahsedilen merkezlerin dışında İstanbul’da hizmet veren başka hipnoterapi merkezleri de bulunuyor. Ancak ismini verdiğimiz merkezler İstanbul’da en çok bilinen, başlıca hipnoterapi merkezleridir. Yukarıda bahsettiğimiz konuların herhangi birine dair desteğe ihtiyacınız olursa, veya eğitim almak isterseniz bu firmalara başvurabilirsiniz. Kaynak: https://www.hipnoterapi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir